Ви можете будь-коли змінити мову та валюту тут

Публічна оферта

Договір публічної оферти thelace.com.ua, ТМ THE LACE

Пропозиція thelace.com.ua про укладення договору роздрібної купівлі-продажу дистанційним способом від 16.04.2024 року. Цей договір публічної оферти полягає між Продавцем з одного боку і Покупцем, будь-якою особою, яка акцептована цю пропозицію, з іншого. Цей договір адресований невизначеному колу осіб.

Здійснюючи замовлення будь-якого товару або послуги на сайті thelace.com.ua, ви підтверджуєте згоду з умовами цієї публічної оферти.

Справжня Публічна оферта діє до моменту прийняття нової редакції оферти.

1. Терміни та визначення

У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення і є її складовою невід’ємною частиною:

Продавець – ТМ THE LACE, ФОП Коберник Аліна Віталіївна, код ЄДРПОУ 3604201565 (тел.: + 38067-252-52-03, e-mail: info@thelace.com.ua).
Користувач – будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту https://thelace.com.ua, що приймає всі умови цієї оферти і яка має намір зробити замовлення Товару.
Покупець – будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту, що здійснює замовлення на сайті https: //thelace.com.ua з метою покупки Товару і тим самим підтверджує свою згоду з усіма умовами даної оферти.
Інтернет-магазин – офіційний інтернет-магазин Продавця ТМ THE LACE (ФОП Коберник Аліна Віталіївна), розташований за інтернет адресою https://thelace.com.ua.
В рамках цього договору, поняття Інтернет-магазин і Магазин, а так само інтернет адреса https: //thelace.com.ua і все похідні від thelace.com.ua є рівносильними і трактуються автентично, за контекстом оферти.
Товар – об’єкт угоди сторін; одяг, аксесуари та інші предмети, представлені в офіційному інтернет-магазині з метою їх продажу.
Правила продажу – Правила продажу товарів в інтернет-магазині THE LACE.
Акційна знижка – це знижка, яка надається на певний Товар. Розмір знижки вказується на сторінці Товару. Ціна на Товар вже вказана з урахуванням акційної знижки.
Купон/Промокод – це спеціальний код, який при введенні Користувачем активує спеціальну знижку на Товар.

2. Загальні положення

2.1 Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-Магазин за адресою: https://thelace.com.ua.

2.2 Здійснюючи замовлення Товару в Інтернет-Магазині, Користувач погоджується з умовами продажу розміщених на сайті Товарів. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу і покинути сайт https://thelace.com.ua.

2.3 Діючі умови продажу Товарів і розміщена на сайті інформація про Товари є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

2.4 Діючі умови можуть бути змінені Продавцем без повідомлення про це Користувачеві / Покупцеві в односторонньому порядку. Нова редакція умов цього договору вступає в силу з моменту її публікації на сайті, якщо інше не буде передбачено самим Договором.

2.5 Договір набуває чинності з моменту підтвердження в будь-якій формі Продавцем Покупцеві прийняття Замовлення при оформленні Покупцем замовлення на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном, вказаним на Сайті, або через офіційні сторінки бренду у соцмережах та офіційні акаунти бренду у месенджерах.

2.6 Повідомляючи Продавцю свій номер телефону і e-mail, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, залученими ним до виконання зобов’язань перед Покупцем.
Дані можуть використовуватися з метою поширення інформації про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язанням перед Покупцем в рамках цієї Публічної оферти.
Також, зазначені Покупцем дані можуть використовуватися для розповсюдження рекламних акцій, новин про акції, знижки, а також інших дій Продавця.
Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджуються з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

3. Предмет договору

3.1 Предметом цього Договору є надана Користувачеві можливість купувати для особистих потреб, не пов’язаних із провадженням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі інтернет-магазину https://thelace.com.ua.

4. Товар та порядок здійснення покупки

4.1 Продавець забезпечує наявність у себе представлених в Інтернет-магазині Товарів. Супроводжуючі Товар описи та характеристики не є вичерпними та можуть містити друковані помилки. З метою уточнення інформації щодо товару, що цікавить, Покупець може в будь-який час звернутися до Служби підтримки за телефоном, вказаним в інтернет-магазині.

4.2 За відсутності у Продавця замовлених Покупцем Товарів, Продавець має право виключити зазначений Товар із Замовлення або анулювати Замовлення, повідомивши про це Покупця за допомогою електронного листа або зв’язавшись з ним по телефону.

4.3 Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних даних, що унеможливило виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.

4.4 У разі повної або часткової відсутності заздалегідь оплаченого Замовлення Покупцеві пропонується заміна. У разі відсутності Товару на заміну вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю у спосіб, що обумовлюється між Продавцем та Покупцем окремо або способом, яким Покупцем було здійснено плату за Товар.

4.5. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про орієнтовну дату доставки шляхом направлення повідомлення на електронну адресу або номер телефону або телефонного дзвінка на номер телефону, вказаний Покупцем під час оформлення Замовлення.

5. Доставка замовлення

5.1 Способи та вартість доставки Товарів в залежності від способу оплати вказані в розділі Сайту https://thelace.com.ua/umovi-pridbannya/.

5.2.1 Доставка замовлень територією України здійснюється службою доставки «Нова Пошта». Орієнтовна вартість доставки кожного Замовлення відображена на Сайті при оформленні замовлення, але може бути змінена самостійно перевізником «Нова пошта», виходячи із ваги Товару, регіону та способу доставки. Розрахувати доставку Покупець може самостійно на офіційному сайті “Нова пошта” https://novaposhta.ua/. Доставка Замовлень із загальною сумою Замовлення понад 1500 грн. є безкоштовною.

5.2.1.1 Відправлення замовлень відбувається у 5-денний термін від дати підтвердження замовлення за наявності товару на складі, якщо інші терміни не повідомлені під час підтвердження замовлення. Під час доставки Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеній у Замовленні як Покупець або одержувач. У разі неможливості отримання Замовлення Покупцем, Замовлення може бути вручене особі, яка може надати точні відомості про Замовлення. Під час вручення Замовлення служба доставки в особі її представника має право вимагати пред’явлення документа, який засвідчує особу отримувача.

5.2.1.2 Відправлення доставляється на вказаний Покупцем склад перевізника «Нова пошта». Для отримання посилки необхідно пред’явити паспорт та номер декларації. Номер декларації повідомляється Покупцеві будь-яким із способів: по телефону; за допомогою мобільного додатка Viber; відправляється на вказану Покупцем адресу електронної пошти; за допомогою SMS-повідомлення, що надсилається після відправлення замовлення.
Адреси та телефони відділень перевізника “Нова пошта” вказані на офіційному сайті “Нова пошта” https://novaposhta.ua/.
Термін безкоштовного зберігання посилки на складі “Нова пошта” складає 7 днів. Після закінчення терміну безкоштовного зберігання здійснюється автоматичне повернення посилки. Покупець може продовжити термін зберігання посилки, зв’язавшись із службою підтримки Продавця будь-яким зручним способом, зазначеним у розділі «Контакти» сайту Продавця. За кожен день зберігання посилки на складі «Нова пошта» понад зазначений час накладається пеня, яку оплачує Покупець.

5.2.1.3 Відповідальність за випадкове пошкодження або знищення Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення.

5.2.1.4 Вартість послуги Перевізника «Нова пошта» — «Контроль оплати» у разі оплати Товару післяплатою Покупець оплачує додатково, згідно з тарифами Перевізника (20 грн. + 2% від вартості замовлення).

5.2.2 Самовивіз із шоурумів. Користувач може вибрати метод доставки «Самовивіз» при оформленні замовлення на сайті. Самовивіз здійснюється з роздрібних точок продажу (шоурумів) згідно з графіком роботи шоурумів. З графіком роботи шоурумів можна ознайомитись у розділі сайту https://thelace.com.ua/kontakty/. Самовивіз є безкоштовним способом доставки. Після оформлення замовлення зі способом доставки «Самовивіз», можливість та строки отримання Замовлення повідомляються Покупцеві при підтвердженні Замовлення за допомогою телефонного дзвінка та/або надсилання електронного повідомлення на вказані при оформленні замовлення електронну пошту та/або номер телефону.

5.2.3 Доставка замовлень за межі України. Вартість доставки замовлення відображена на сайті під час оформлення замовлення. У разі доставки за межі стандартних зон доставки вартість доставки розраховується в індивідуальному порядку та повідомляється Покупцеві за допомогою відправки електронного повідомлення на вказані при оформленні замовлення електронну пошту та/або номер телефону.

6. Ціна та оплата товару

6.1. Ціна Товару вказується в національній валюті та включає всі передбачені українським законодавством податки.

6.2. Ціна товару вказується на Сайті. У разі неправильної вказівки ціни замовленого Товару Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за відкоригованою ціною або анулювання Замовлення.

6.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар не підлягає зміні.

6.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем згідно з умовами та тарифами, вказаними на сторінці Інтернет-магазину https://thelace.com.ua/umovi-pridbannya/.

6.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, купонів, промокодів, порядок та умови їх нарахування, зазначені на Сайті, можуть змінюватися Продавцем в односторонньому порядку.

7. Обмін та повернення Товару

7.1. Повернення Товару здійснюється згідно з умовами повернення, зазначеними на Сайті на сторінці https://thelace.com.ua/umovi-pridbannya/.

7.2. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів.
Повернути або обміняти товар протягом строку, встановленого Законом України “Про захист прав споживачів”, ви можете надіславши товар на адресу: ФОП Моісєєва Валерія Олегівна, 380 68 338 06 72, відділення Нової Пошти № 237 у м. Київ, безготівковий розрахунок.
До товару, що повертається, має бути додано власноруч заповнену заяву про повернення даного Товару з причиною повернення. Надсилання Товарів здійснюється за рахунок Продавця, безготівковим розрахунком. Бланк повернення можна завантажити тут: БЛАНК ПОВЕРНЕННЯ.

7.3. Повернення Товару належної якості:

7.3.1.Повернення Товару належної якості можливе протягом 14 календарних днів з моменту його одержання за умови, що Товар не був у використанні, а також були збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, прикріплені етикетки, ярлики, лейбли та бірки, а також за наявності фабричного упакування. Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес та іншого.

7.3.2. У разі відмови Покупця від Товару згідно з п. 7.3.1. Договору Продавець повертає йому вартість Товару протягом 5 (п’яти) робочих днів (не враховуючи дату отримання) із дати отримання Товару. Повернення вартості товару здійснюється особі, зазначеній у бланку повернення товару. Повернення здійснюється переказом коштів на банківську карту, зазначену у бланку повернення, вартості товару на момент його купівлі. Покупцеві повертається лише вартість товару. Вартість пересилання повернення сплачує Продавець, безготівковим розрахунком. Повернення вартості Товару, сплаченого через платіжну систему LiqPay, відбувається у вигляді відміни транзакції на ту саму платіжну картку, з якої була здійснена оплата.

7.4. Повернення Товару неналежної якості:

7.4.1. Під Товаром неналежної якості розуміється товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну, кольору або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості товару та/або неможливості його використання за призначенням.

7.4.2. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.4.3. Якщо Покупцеві було надіслано Товар неналежної якості, Покупець має право згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» вимагати повернення сплачених коштів.

7.4.4. Продавець не відповідає за недоліки Товару, що виникли після передачі його Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або обставин непереборної сили.

7.4.5. Якщо причиною повернення стала помилка Продавця, Покупцеві повертається повна вартість замовлення. Також Продавець Інтернет-магазину оплачує зворотне пересилання товару. Під помилкою працівника Продавця/Інтернет-магазину мається на увазі: відправлення іншої моделі; відправлення іншого розміру; невідповідність кольору моделі фотографії (наприклад: замість чорної, сукня виявилась червоною). При цьому не враховується невідповідність відтінку того ж кольору (яскраво-червоний – кораловий), у зв’язку з тим, що на різних моніторах/екранах те саме зображення може виглядати по-різному.

8. Конфіденційність та захист інформації

8.1 Персональні дані Користувача/Покупця обробляються згідно із Законом України «Про захист персональних даних» та Політикою конфіденційності компанії.

8.2 Персональні дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що регулюють правовідносини у сфері бухгалтерського та податкового обліку, реклами. Термін зберігання та обробки персональних даних становить три роки.

8.3 Надаючи свої персональні дані під час реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їхню обробку Продавцем, у тому числі з метою просування Продавцем товарів та послуг.

8.4 Продавець має право надсилати інформаційні, у тому числі рекламні, повідомлення на електронну пошту та мобільний телефон Користувача/Покупця за його згодою. Користувач/Покупець має право відмовитись від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача/Покупця про Замовлення та етапи його обробки, надсилаються автоматично та не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.

8.5 Продавець має право використовувати технологію Cookies. “Cookies” не містять конфіденційної інформації та не передаються третім особам.

8.6 Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті у загальнодоступній формі.

8.7 Продавець має право здійснювати запис телефонних розмов із Покупцем. При цьому Продавець зобов’язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або її передачі третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, згідно із Законом України «Про інформацію».

9. Термін дії публічної оферти

9.1. Чинна публічна оферта набирає чинності з моменту акцепту Користувачем/Покупцем та діє до моменту відкликання акцепту публічної оферти.

9.2 Замовляючи Товар в Інтернет-магазині, Користувач погоджується з умовами даної публічної оферти. У разі незгоди з умовами продажу, Користувач повинен негайно припинити використання сервісу та залишити сайт https://thelace.com.ua.

10. Особливі умови

10.1. Продавець має право передавати свої права та обов’язки перед Покупцями третім особам.

10.2. Інтернет-магазин та супутні сервіси можуть бути тимчасово/частково або повністю недоступні у зв’язку з проведенням профілактичних робіт або з інших технічних причин.

10.3. До відносин між Користувачем/Покупцем та Продавцем застосовуються положення законодавства України.

10.4. У разі виникнення питань та претензій з боку Користувача/Покупця, він має звернутися до Продавця за розміщеними на Сайті контактами. Усі суперечки сторони зобов’язані намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі якщо сторони не дійшли згоди, суперечка може бути передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

Закрити
Увійти
Закрити
Закрити
Увійти
Закрити
Кошик (0)

Cart is empty У кошику немає товарів.
Мова
Валюта
Мова
Зв’язатися з нами